İndirim!

Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun

700.00 520.00

hediye

bir bilgisayar oyunu

Bu ürünü satın aldıktan sonra size pc oyunu için ücretsiz bir kupon göndereceğiz

10 gün

Kategoriler:

Açıklama

Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun
ÜCRETSİZ PS5 YÜKSELTMESİNİ DESTEKLER

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City küme kentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin siber gereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet.

Kanun Kaçağı Bir Paralı Asker Ol
Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siber haydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat.

Geleceğin Şehrinde Yaşa
Görsel, kompleks yapı ve derinlik anlamında yeni standartlara imza atan Night City’nin devasa açık dünyasına adım at.

Ebedî Yaşam Bahşeden İmplantı Çal
Şimdiye kadarki en riskli işini al ve ölümsüzlüğün anahtarı olan bir implant prototipinin peşine düş.

Kutu İçeriği :
Oyun disklerinin olduğu kutu
2 Blu-Ray Disk
Oyunun ortamını ve hikâyesini detaylarıyla anlatan dergi
Night City kartpostalları
Night City haritası
Çıkartmalar

Oyun tutkunlarının merakla beklediği Cyberpunk 2077, birden fazla katmanı bünyesinde barındıran olay örgüsüyle dikkat çekiyor. Hikaye anlatıcılığının güncel versiyonlarından biri olarak kabul edilen dijital oyun dünyasının son gözdesi Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun, bünyesinde barındırdığı hikaye akışını son derece geniş ve farklı bakış açılarıyla ortaya koyuyor. Ücretsiz PS5 yükseltmesini destekleyen oyun, kullanıcılara bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

PS4’te oynanabilen ve benzersiz bir görsel deneyim sunan Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun, serüven esnasında üst seviyede hareket kabiliyeti vadediyor. Birden fazla görevi yerine getirmeniz üzere tasarlanan ve her görevden sonra farklı yolları tercih ederek amacınıza yürümenizi sağlayan oyun, rol yapma oyun sınıfında yer alıyor. Kendi türünün en iyi örnekleri arasında kabul edilen Cyberpunk 2077, oyunları çeşitli kriterler ışığında değerlendiren merkezlerden tam puan almasıyla da dikkat çekiyor.

Cyberpunk 2077 Evrenine Dair
CD PROJEKT tarafından geliştirilen ve yine aynı grup tarafından yayınlanan Cyberpunk 2077, rol yapma türündeki video oyunlar arasında ön plana çıkıyor. Cyberpunk serisinden uyarlanan ve hikaye anlatıcılığı itibarıyla seriden izler taşıyan oyun, altı farklı bölgeyi bünyesinde barındıran Night City’de geçiyor. Distopik bir açık dünya olarak kabul edilen Night City’de oyuncular, söz konusu evrenin içerisinde birinci şahıs bakış açısıyla yer alıyor. Bu noktada açık dünya, birinci şahıs bakış açısı ve distopya kavramlarını açmak, Cyberpunk 2077’nin anlatım bütünlüğünü daha iyi yorumlamak açısından faydalı olabilir.

Cyberpunk 2077’deki karakteri yönlendirirken kullanıcılar birinci şahıs bakış açısına sahip oluyor. Bu da her bir kullanıcının oyunu, yönettiği karakterin gözünden görmesi ve ilgili karakterin bir nevi yerine geçerek hareket etmesi anlamına geliyor. Cyberpunk 2077 gibi birinci şahıs bakış açısıyla tasarlanan video oyunlarda yaşayacağınız macerayı ve bu macerada alabileceğiniz tüm kararları siz kontrol ediyorsunuz. Seviye tasarımı kavramının bir parçası olan açık dünya ise kullanıcıların sanal bir dünyayı serbestçe dolaşabildiği video oyun türlerine verilen isim.

Farklı platformlarda sık sık karşınıza çıkan distopya kavramı ise otoriter veya totaliter baskıcı sistemlerin toplum yapısı üzerinde yarattığı etkiler üzerinden şekilleniyor. Distopik toplum, tıpkı Cyberpunk 2077’de olduğu gibi, konusunu gelecek zamanda geçen hikayelerden alıyor. Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun da baş karakterin söz konusu distopik dünya içerisinde verdiği hayatta kalma savaşını ve üstlendiği görevleri son derece başarılı şekilde işliyor.

Paralı Asker V ve Keanu Reeves
Oyun tutkunları, birinci şahıs bakış açısıyla oynayacakları oyunda paralı asker V karakterini canlandırıyor. Mekanik beceri, bilgisayar korsanlığı, farklı silahları kullanabilme kabiliyeti ve yakın dövüş konularında ustalaşmış V ile üstlendiğiniz görevleri hata yapmadan yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Üstelik paralı asker V’yi yönlendirerek oyunun gidişatını nasıl şekillendireceğiniz de tamamen size bağlı. Cyberpunk 2077’yi birilerini öldürerek tamamlayabildiğiniz gibi, hiç kimseyi öldürmeden tamamlamanız da mümkün.

Cyberpunk serisinden izler taşıyan ve ilgili serinin yaratıcısı Mike Pondsmith’in danışman olarak yer aldığı Cyberpunk 2077’de sinemaseverlerin John Wick serisinden hatırlayacağı, ünlü aktör Keanu Reeves de yer alıyor. Reeves, oyun içerisindeki rolünü kendisi seslendiriyor. Bu da Cyberpunk 2077’nin kullanıcılara sunduğu gerçeklik algısını önemli ölçüde destekliyor.

Oyunla İlgili Teknik Detaylar
Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun, Sony PS4 cihazlarda en üst seviyede performans eşliğinde oynanabiliyor. Yüksek ses ve görüntü kalitesi vadeden oyun, ücretsiz PS5 yükseltmesini de destekliyor. Fakat oyunun PS standartlarında en yüksek verimlilikle oynanabilmesi için PS4 sisteminin tercih edilmesi öneriliyor. Zira PS5 sisteminin, PS4’te sunulan bazı gereksinimleri, Cyberpunk 2077 özelinde, karşılamama ihtimali bulunuyor.

  • Yayınlayan: CD PROJEKT
  • Tür: Rol yapma oyunları
  • Platform: PS4
  • Ses: Lehçe, Rusça, İngilizce
  • Ekran dilleri: Arapça, Lehçe, Macarca, Rusça, Türkçe, Çekçe, İngilizce
  • Oyuncu desteği: Single player (Tek oyuncu)
  • Yaş: Yetişkin
  • Tür: RPG (Rol Playing Game)

Yarattığı benzersiz atmosfer yardımıyla oyundan alacağınız keyfi bambaşka bir seviyeye taşıyan Cyberpunk 2077, kişiselleştirmeye son derece açık. Karakteri yönlendirirken aldığınız tüm kararların dünyayı değiştirdiği bir distopyada geçen video oyun, popüler kültür vasıtasıyla bugün de gözlenen güç ve gösteriş çılgınlığının farklı yaşamlara nasıl etki ettiğini gözler önüne seriyor. Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun, gerçekçi olay örgüsü ve hikayesinin ardındaki fikirle dijital oyunlarda eşsiz bir anlayışın temsilciliğini yapıyor.

Geleceğin Şehrinde Yaşayacağınız Soluksuz Bir Serüven
Görsel ögeler, kompleks yapı ve derinlik bağlamlarında yepyeni standartlar yaratan Night City’nin devasa dünyası, soluksuz bir serüven için sizi bekliyor. Geleceğin şehrinde yaşayacağınız tüm maceralara aslında oyunun başında yarattığınız karakterle siz karar veriyorsunuz.

Para kazanmak için oyunun başrolündeki V karakteri, karanlık işlere karışıyor. Cyberpunk 2077’ye başlarken karşınıza çıkacak karakter yaratma ekranı, V’yi dilediğiniz şekilde özelleştirmenizi mümkün kılıyor. Özelleştirme konusuyla ilgili en önemli detay ise V’yi yaratırken alacağınız her kararın ve karakterle ilgili yapacağınız tüm tercihlerin oyunun gidişatına etki etmesi. Bir başka deyişle V’yi yaratırken seçtiğiniz her bir özellik, hikaye akışını etkiliyor ve olay örgüsü bu özellikler ışığında gelişiyor.

Cyberpunk 2077’deki karakter yaratma detaylarında saç ve dövme gibi görsel ögeler yer alıyorken güç, zeka, refleks ve teknoloji gibi yetenek unsurları da V’nin özelliklerinin işlenmesinde önemli rol oynuyor. Öte yandan oyunda karakter yaratırken sabit bir sınıf seçimi yapmanız gerekiyor. Cyberpunk 2077’de dövüş becerileri yüksek Solo, ekipman teknolojik cihazların kullanımına yatkın Techie ve hacker kabiliyetlerini merkeze alan Netrunner olmak üzere üç farklı sınıf bulunuyor. Oyunu oynarken yapacağınız her hamle V’nin karakterine dair unsurların bu üç sınıf çatısı altında oluşmasına olanak sağlıyor. Özetle tek bir sınıfa ait yeteneklere yönelmek yerine tüm serüven esnasında farklı sınıfların karakter özelliklerinden faydalanabilmeniz mümkün hâle geliyor.

Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun, senaryoya ve buna bağlı olarak olay örgüsüne sahip olsa da çizgisel şekilde ilerlemiyor. Cyberpunk 2077’nin geçtiği Night City’de özgürce hareket edebiliyor ve kendi yolunuzu istediğiniz şekilde çizebiliyorsunuz.

V’nin Sorunları Çözme Yöntemi Tamamen Sizin Elinizde
Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun, düşmanla karşılaştığınız durumlar için de farklı senaryolara sahip. V’nin düşmanla ilgili durumlarda ürettiği çözümler tamamen size bağlı. Örneğin bir düşmanla karşılaştığınızda silah kullanmayı tercih edebilir, diyalog kurma yoluna yönelebilir veya farklı düşmanları birbirine düşürerek hareket etmek isteyebilirsiniz. Oyunda yapay zeka kontrolündeki karakterlerle iletişim kurduğunuzda ise ekranda seçenekler ortaya çıkıyor. Söz konusu iletişim sürecinde yapacağınız tercihlerin hikayenin gidişatı açısından farklı sonuçlar doğurması da son derece olası.

Altı bölgeye ayrılan Night City küme kentinde ölümsüzlüğün anahtarı niteliğindeki eşsiz bir implant prototipinin peşine düşüyorsunuz. Kanun kaçağı paralı asker V’yi yönettiğiniz oyunda bir eviniz de var. Bu evde kıyafetlerinizi değiştirebilir, arkadaşlarınızı davet edip eğlenceli vakit geçirebilir, mühimmatlarınızı yenileyebilir ve bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Üstelik oyunda seyahat ederken yürümek dışında araç kullanmanız da mümkün. Seyahat sırasında düşmanla karşılaşmanız durumunda araç içerisinde silah kullanabileceğinizi de hatırlatmakta yarar var.

Dar alanda ancak dikey şekilde büyümüş bir haritaya sahip olan Cyberpunk 2077, evden çıkıp kendinizi küme kentinin benzersiz sokaklarına attığınız anda hem gece gündüz dönüşümüyle hem de değişkenlik gösteren hava şartlarıyla size eşsiz bir atmosfer sunuyor.

Kutu İçeriği
Oyunun kutu içeriğinde kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren birçok farklı parça yer alıyor. Disklerin olduğu kutu, 2 adet Blu-ray, ortamı ve hikayeyi detaylarıyla anlatan dergi, Night City kartpostalları, Night City haritası ve çıkartmalar Cyberpunk 2077’nin kutu içeriğini oluşturuyor.

Kinect Uyumlu Hayır
Move Uyumlu Hayır
Oyun Türü RPG
Oyuncu Desteği Single Player (Tek Oyuncu)
Uyumluluk Playstation 4
Yaş Yetişkin

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Cyberpunk 2077 Türkçe Alt Yazılı PS4 Oyun” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir